Ubytování v Polsku, Blanki (Mazursko) v apartmánu 'Blanki Sport Activ'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v apartmánu Blanki Sport Activ, Blanki
★★★★

Polsko, Mazursko, Blanki

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Polsko, Mazursko, Blanki
Číslo objektu: PL1110.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl1110_1_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.298,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Osobité a útulné zařízení: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm), otevřený krb, TV a rádio. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky) s jídelní stůl. Sprcha/WC. E-topení, topení dřevem. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Velmi pěkný výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: dřevo (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Blanki 14 km od Lidzbark Warmiński: Selský dům 'Blanki Sport Activ', rok výstavby 1907, renovovaný v roce 2008, obklopen stromy, loukami a poli. 4 byty v domě. Mimo obec, klidná, slunná poloha, 400 m od lesa, 200 m od jezera, v zeleni. Společné: pozemek 90 ha, přírodní zahrada, louka, rybník. Dětské brouzdaliště, ping-pong, Boccia (Pétanque), gril, ohniště, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: bezpečnostní zařizení, pračka (společné), Cena za topení se platí na místě (01.10.-30.04.). K dispozici: jízdní kola, loďka. Snídaně na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu (600 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 15 km, autobusová zastávka 700 m, nádraží 18 km, písečná pláž 800 m, koupaliště 15 km, krytý bazén 15 km. Golfové hřiště 50 km, tenis 15 km, jízdárna 15 km. Atrakce v blízkosti: Termy w Lidzbarku Warmińskim 14 km, Stoczek Klasztorny 18 km, Olsztyn 46 km, Św. Lipka 50 km, Gierłoż 85 km, Frombork 8 km, Elbląg 100 km, Malbork 130 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Góra Krzyżowa/Lidzbark Warmiński 12 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Rybaření povoleno (nutné povolení). Majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Blanki:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulná, klidná, kouzelná osada přímo u jezera s pěkným výhledem, 14 km od Lidzbark Warmiński, 53 km od Biskupiec, 46 km od Olsztyn. Lidzbark Warmiński 14 km: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, pamětihodnosti, krytý bazén, sauna, solárium, 14 - 33 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 18 - 33 km. Jezera v okolí. Doprava letadlem: letiště Warszawa (WAW), 265 km. Jezero Blanki měří přibližně 480 ha a není více než 9 m hluboké. Má čistou vodu, písčité dno a více než 8 druhů ryb. Je spojeno s jezery Luterskie a Symsar. Nedaleko je velký lesní komplex (více než 5.000 hektarů) s houbami a bobulovitými plody (maliny, ostružiny).
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Kánoe. Tenis. Rajtování 15 km. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Góra Krzyżowa/Lidzbark Warm, 12 km. Vleky.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 14:28
Mapa stránek ...