Ubytování v Polsku, Krakow (Malopolsko) v apartmánu 'Dietla'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Polsku
v apartmánu Dietla, Krakow
★★★

Polsko, Malopolsko, Krakow

Polsko, Malopolsko, Krakow
Číslo objektu: PL3038.114.13
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl3038_114_13/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.727,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 141 m2 v 2. patře. Obývací pokoj s 2x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 2x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 3 let (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Informace o domě (rezidenci)
Historický vícegenerační dům 'Dietla', 3-podlažní, rok výstavby 1884. 16 byty v rezidenci. V centru obce, centrální, živá poloha, na hlavní ulici. V domě: přístup na internet, výtah. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 100 m, supermarket 500 m, restaurace 10 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 1 km, krytý bazén 2.3 km. Golfové hřiště (9 jamek) 18 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra). V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Krakow:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Krakow byl hlavním městem Polska do 16. století. Městu se podařilo zachovat historické památky Polska. Kulturní centrum a oblíbené místo setkání pro umělce, malíře, historiky, filmaře a fotografy. Mezi místa, která stojí zato navštívit patří mnohá muzea a také jeden z domů s malbou slavného Leonarda da Vinci. Najdete zde jedno z největších židovských pohřebišť, hřbitov Remuh založený v 16. století. Dalšími zajímavými místy jsou královský palác na kopci Wawel, solný důl ve Wieliczka (15 km), Wadowice, rodiště papeže Jana Pavla II. (50 km) a koncentrační tábor v Osvětimi (60 km). Historické, rušné město s 800'000 obyvatel), 295 km jižně od Warszawa, 75 km východně od Katowice, 114 km jiho-východně od Częstochowa. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Golfové hřiště 9 jamek, Ochmanów 19 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.11.2018 23:48
Mapa stránek ...