Ubytování v Polsku, Ustrzyki Dolne (Bieszczady) v apartmánu 'Lukasiewicza'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v apartmánu Lukasiewicza, Ustrzyki Dolne
★★★

Polsko, Bieszczady, Ustrzyki Dolne

Polsko, Bieszczady, Ustrzyki Dolne
Číslo objektu: PL3870.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl3870_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.389,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Łukasiewicza', 4-podlažní, rok výstavby 2014. 1.5 km od centra, klidná, slunná poloha. V domě: lyžárna. Parkovací místo u domu. Potraviny 500 m, supermarket 100 m, restaurace 150 m, koupaliště, krytý bazén 50 m. Tenis 50 m, vlek, lyžařská škola 500 m, běžkařské stopy 1 km, dětské hřiště 50 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Mały Król 500 m, Gromadzyń 2 km, Laworta 5 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:33
Mapa stránek ...