Ubytování v Polsku, Wisla (Beskydy) v rekreačním domě 'Willa Miodula'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Willa Miodula, Wisla

Polsko, Beskydy, Wisla

Polsko, Beskydy, Wisla
Číslo objektu: PL4346.142.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl4346_142_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.761,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 150 m2 na 2 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Plynové topení, topení dřevem. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). WC zvlášť. Balkon 6 m2, terasa 16 m2. Balkónový nábytek, gril (zahradní gril mobilní), odkládací místnost. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, útulný, komfortní dřevěný dům 'Willa Miodula', rok výstavby 2008. Klidná, slunná, vyvýšená poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený). Dětské hřiště. 1 km dlouhý, příkrý, úzký příjezd vede až k objektu (přírodní cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, supermarket 6 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 3.5 km, nádraží 7 km, krytý bazén 7 km. Tenis 7.5 km, vlek 1 km, lyžařská škola 1 km.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Wisla:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 400 - 1.220 m n.m.
Lyžařské trasy různých stupňů náročnosti: Barania Gora 1220 m n.m., Przyslop 1021 m n.m., Soszow - Wisla Jawornik 886 m n.m. Známá rekreační obec, na úpatí hory hory, 34 km od Bielsko-Biała. 12 km od Ustroń. 15 km od Istebna, Koniaków. V obci: obchody, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava.
informace pro letní ubytování
Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko w miejscowości. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Další lyžařská střediska: Zielona-Wisła Malinka, Koźnice-Wisła Głęboce.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.6.2018 17:55
Mapa stránek ...