Ubytování v Polsku, Wadowice (Beskydy) v apartmánu 'Barwald Sredni'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v apartmánu Barwald Sredni, Wadowice
★★

Polsko, Beskydy, Wadowice

Polsko, Beskydy, Wadowice
Číslo objektu: PL3410.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl3410_200_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.430,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2. Velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj 29 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm v délce 200 cm), otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj 25 m2 s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), koupelna/WC a TV. 1x pokoj 12 m2 s 2x lůžko (85 cm, v délce 195 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 60 cm, v délce 195 cm). 1x pokoj 11 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. Plynové topení, topení dřevem, boiler (120 l). Terasa 20 m2. Lehátka (5x), odkládací místnost. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Analog/ISDN, zdarma). Parkování (3 auta), garáž. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Barwałd Średni 8 km od Wadowice: Rodinný dům 'Barwałd Średni', rok výstavby 1980, obklopen stromy. Osada, klidná, slunná poloha, na ulici, v zeleni. Společné: pozemek 1'500 m2 (oplocený), zahrada květinami a stromy, bazén bez náhledu (7 x 7 m, hloubka 140 cm, 01.06.-30.08.). Dětské brouzdaliště, gril. K dispozici pouze pro Vás: terasa (20 m2). V domě: přístup na internet, sauna (extra), masáže (extra), stolní tenis, biliár, pračka. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, garáž. Obchod 1.5 km, potraviny 1 km, supermarket 7 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1.5 km, nádraží 'Wadowice' 7 km, krytý bazén 7 km. Tenis 6 km, jízdárna 7 km, vlek 30 km, kluziště 7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Wadowice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město s 19'150 obyvatel, na řehu řeky (dopravně výhodná poloha, 50 km od Kraków, 40 km od Bielsko Biała, 95 km od Zakopane. V obci: obchody, potraviny, řeznictví, pošta, banka, restaurace, kino, krytý bazén. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 - 50 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:22
Mapa stránek ...