Ubytování v Polsku, Rzyki (Beskydy) v rekreačním domě 'Mydlarze'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Mydlarze, Rzyki
★★

Polsko, Beskydy, Rzyki

Polsko, Beskydy, Rzyki
Číslo objektu: PL3413.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl3413_110_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.280,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová chata 65 m2 na 2 podlažích. Otevřený obývací pokoj 30 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Boiler (300 l). V podkroví: 1x zkosený pokoj 20 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Topení dřevem, podlahové topení. Balkon 8 m2, terasa 15 m2. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na hory, do údolí a na krajinu. Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Malá chata 'Mydlarze', 650 m n.m., rok výstavby 2012, obklopen stromy a loukami. 4 domy v komplexu, klidná, slunná, vyvýšená poloha, přímo u lesa, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 6'500 m2 (oplocený), bazén (nezapuštěný) (4 x 3 m, 01.06.-31.08.). Ohniště. K dispozici pouze pro Vás: trávníkem 120 m2. Terasa (15 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN] (vše zahrnuto v ceně), lyžárna. Příjezd vede až k objektu, v zimě 200 m. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. 20 m příkrá pěšina k domu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 4 km, potraviny 1 km, supermarket 9 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 9 km, koupaliště 9 km, krytý bazén 20 km. Tenis 4 km, jízdárna 9 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 500 m, vlek 8 km, lyžařská škola 6 km, kluziště 6 km, dětské hřiště 6 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Czarny Groń Pracica 6 km, Żar 20 km, Korbielów 35 km. Turistické oblasti Gancarz, Leskowiec, Groń Jana Pawła II. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Rzyki:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 600 - 950 m n.m.
Rekreační obec, 9 km jižně od Andrychów, 67 km od Kraków. Pozoruhodné: bývalý koncentrační tábor Auschwitz s museem v Osvětimi (37 km), Krakov - město plné turistických atrakcí (67 km), Wieliczka s 1000 letým solným dolem. Wadowice - rodné místo Papeže Jana Pavla II.
informace pro letní ubytování
Tenis. Horská turistika.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Praciaki. Vleky. Lyžařská škola (alpské lyžování), lyžařská škola pro děti. Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2017 00:03
Mapa stránek ...