Ubytování v Polsku, Rychwald (Beskydy) v rekreačním domě 'Kogucik'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Kogucik, Rychwald
★★★★

Polsko, Beskydy, Rychwald

Polsko, Beskydy, Rychwald
Číslo objektu: PL3430.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl3430_101_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 446,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Pěkné a moderní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna 50 m2 s 1x pohovka, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený, otevřený pokoj 18 m2 s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj 11 m2 s 2x lůžko (80 cm, v délce 180 cm). Topení dřevem. Balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, gril. Pěkný panoramatický výhled na jezero, na hory a na krajinu. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Kogucik'. Na kraji obce, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 4 km od jezera, 1 km od řeky, na ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'100 m2 (oplocený). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, supermarket 5 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 1 km, krytý bazén 4 km. Tenis 2 km. Známá jezera v okolí: Żywieckie 4 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Rychwald:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, idylická, kouzelná horská vesnice 4 km od jezera, 5 km od Żywiec, 20 km od Szczyrk, 30 km od Wadowice. Beskid Zywiecki leží mezi 2 řekami Sola a Skawa a patří k nejvyšším horám Polska. Obec Rychwald je pro svoji dřevěnou architekturu známá (je také nejstarší obcí v horské oblasti). Ve 2 km vzdálenosti je statek s restaurací, kavárnou, bazénem a tenisovým hřištěm. Dobré podmínky pro výlety: Zywiec, Oswiecim (35 km), Wadowice (rodný dům papeže Jana Pavla II.), Krakow (85 km).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:24
Mapa stránek ...