Ubytování v Polsku, Porabka (Beskydy) v apartmánu 'Kasztelanska'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Polsku
v apartmánu Kasztelanska, Porabka
★★★

Polsko, Beskydy, Porabka

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Polsko, Beskydy, Porabka
Číslo objektu: PL3433.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl3433_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.079,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 72 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: salón 15 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj 10 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj 16 m2 s 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení. Terasa 51 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na hory a na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům "Kasztelańska". Mimo obec, slunná poloha na kopci, 200 m od potoka, v zeleni, v lese. Společné: pozemek (oplocený), zahrada květinami a stromy. Ohniště. V domě: ústřední topení. Příjezd (300 m horská cesta). Parkovací místo u domu na pozemku. Potraviny 600 m, supermarket 1.5 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží "Bielsko Biała" 21 km, krytý bazén 7 km. Golfové hřiště 33 km, tenis 2 km, lanová dráha 7 km, lyžařské sjezdovky 7 km, lyžařská škola 7 km. Atrakce v blízkosti: Energy Landia w Zatorze 29 km, Warownia w Inwałdzie 18 km, Obóz koncentracyjny Auschwitz-, Birkenau w Oświęcimiu 29 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Porabka:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Porabka je krásným místem v Nízkých Beskydech, v údolí řeky Sola malá obec, 20 km od Bielsko Biała, 20 km od Żywiec, 70 km od Katowice. Okolní krajina je pokryta lesy. Ideální oblast pro turistiku (spousta tras s různým stupněm náročnosti) a cyklistiku. Plachtění a windsurfing na jezeře Miedzybrodzkie, 7 km. Sjezdovky a lanovka na hoře Zar, 9 km, otevřeno po celý rok. Na Zaru rovněž: plachtění, rogala, paragliding.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 30.5.2020 22:42
Mapa stránek ...