Ubytování v Polsku, Milowka (Beskydy) v rekreačním domě 'Maly'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Maly, Milowka
★★★

Polsko, Beskydy, Milowka

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Polsko, Beskydy, Milowka
Číslo objektu: PL3436.102.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl3436_102_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.604,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům na 3 podlažích. Otevřený obývací pokoj 10 m2 s krbová kamna, TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj 5 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (1 indukční varná deska, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj 13 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj 12 m2 s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 20 cm). Sedací vana/WC. V podkroví: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj 17 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). E-topení. Terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu.
Informace o domě (rezidenci)
Chata 'Mały', obklopen stromy. V obci, klidná, slunná poloha ve svahu, 100 m od lesa, 4 km od sjezdovek, 3 km od řeky, v zeleni. Společné: pozemek 950 m2 (oplocený), zahrada trávníkem. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. Cena za topení se platí na místě. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny 200 m, supermarket 3 km, restaurace 3 km, krytý bazén 4 km. Tenis 3 km, lyžařské sjezdovky 4 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Zwardoń 4 km, Kamesznica 5 km, Istebna 12 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Objekt ref.: PL3436.101.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Milowka:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 460 m n.m.
Malá, útulná, klidná horská vesnice a rekreační středisko, na úpatí hory hory, 120 km od Kraków. 80 km od Oświęcim. 130 km od Zakopane. V obci: obchody, pošta, banka, restaurace, bar. Železniční tra ť vede podél řeky do Zwardon na slovenské hranici a dále do Bratislavy. Byla postavena v roce 1885 aby zajistila spojení mezi Varšavou a Vídní. Na levé straně břehu řeky Sola je bývalá, ale dobře udržovaná silnice 'Cesarska', vedoucí na Moravu. Obec z 15. století je v přihraniční oblasti, 12 km od Zwardon a slovenských hranic, 15 km od Janowice a českých hranic.
informace pro letní ubytování
Turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko w Zwardoniu, 3 km. Další lyžařská střediska: Kamesznica 5 km, Istebna 12 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 07:07
Mapa stránek ...