Ubytování v Polsku, Sopot (Baltské moře (Polsko)) v apartmánu 'Chopina'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v apartmánu Chopina, Sopot
★★★

Polsko, Baltské moře (Polsko), Sopot

Polsko, Baltské moře (Polsko), Sopot
Číslo objektu: PL8173.130.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl8173_130_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.560,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 97 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj 20 m2 s kabelová TV, video, rádio a DVD. 1x pokoj 20 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj 19 m2 s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm). 1x malý pokoj 5 m2 s 1x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Plynové topení. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, historický vícegenerační dům 'Chopina', rok výstavby 1905, renovovaný v roce 2003, obklopen stromy. V centru obce, klidná poloha v obytné čtvrti, 200 m od moře, 200 m plaz. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, veřejné parkoviště na ulici extra. Potraviny 100 m, supermarket 500 m, restaurace 50 m, pěší zóna 300 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 500 m, písečná pláž 200 m, koupaliště 500 m, krytý bazén 3 km. Tenis 500 m, jízdárna 1 km, kluziště 250 m.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Sopot:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé město, rekreační středisko a lázeňská obec. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, léčebné kúry, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Sopot se nachází v zálivu Dazig (Baltské moře). Je známý především díky nejdelšímu vlnolamu v Evropě (515 m dlouhý). Město je pro návštěvníky přitažlivé po celý rok. Bylo po více než 100 let známé také díky lázním (revmatické a dýchací potíže jsou zde léčeny solnými prameny). Každé léto se zde koná festival (Opera Lesna). V Sopot je také: Polská komorní filharmonie, umělecká galerie, jezdecký klub (také hipoterapie).
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 4.5 km. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, veslování. Tenis. Rajtování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:23
Mapa stránek ...