Ubytování v Polsku, Rowy (Baltské moře (Polsko)) v apartmánu 'NAUTILUS'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
!Last minute ubytování na Slovensku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v apartmánu NAUTILUS, Rowy
★★★

Polsko, Baltské moře (Polsko), Rowy

Polsko, Baltské moře (Polsko), Rowy
Číslo objektu: PL7621.1.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl7621_1_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 21.966,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 75 m2 na 2 podlažích. Účelné a moderní zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/WC. V podkroví: 2x pokoj 15 m2, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). WC zvlášť. Plynové topení. Terasa 9 m2, trávník. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační osada 'NAUTILUS', rok výstavby 2007. 24 domy v komplexu, v obci, slunná poloha, 500 m od lesa, 900 m od moře, 1 km od jezera, 900 m plaz, 1 km od řeky, na ulici. Společné: pozemek 8'200 m2 (oplocený), trávníkem. Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, Wireless LAN [WLAN], masáže (extra), ústřední topení, bezpečnostní zařizení, pračka (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 500 m, potraviny 200 m, supermarket 600 m, restaurace, bar, kavárna 200 m, půjčovna jízdních kol 150 m, autobusová zastávka 300 m, písečná pláž 900 m, koupaliště 200 m, pláž ke koupání 900 m. Tenis 200 m, jízdárna 1.5 km. Pozor prosím: rybaření povoleno (nutné povolení). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Rowy:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 360 obyvatel přímo u moře, na samotě, idilická poloha, 22 km od Ustka, 28 km od Słupsk, 72 km od Łeba. V obci: potraviny, restaurace, bar. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 20 - 50 km. Rozsáhlé písečné pláže, duny, strmé pobřeží s útesy (30 m výška) a příjemné mikroklima nabízí výborné podmínky pro odpočinkovou dovolenou. Mnoho zvířat a ptáků se nachází pouze v tomto konkrétním regionu, čímž dokazuje svou čistou přírodu. Byla zde vytvořena přírodní rezervace 'Slowinski Park Narodowy' (světové dědictví UNESCO) k ochraně nejkrásnější pobřežní části mezi Rowy a Leba.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Jezero ke koupání. Surfování, kánoe. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště. Turistické zajímavosti: turistika (po národním parku, lesy, k moři), cyklostezky, jízda na divoké řece, plavba rybářskou lodí, exkurze na ostrov Bornholm (trajektem z Ustka, 20 km od Rowy). Windsurfing, přístav pro jachty na jezeře Gardno, mořský, jezerní a říční rybolov, sbírání hub v krásných starých lesích.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2017 18:29
Mapa stránek ...