Ubytování v Polsku, Pobierowo (Baltské moře (Polsko)) v rekreačním domě 'Pobierowo'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Pobierowo, Pobierowo

Polsko, Baltské moře (Polsko), Pobierowo

Polsko, Baltské moře (Polsko), Pobierowo
Číslo objektu: PL7233.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl7233_101_1/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.124,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 70 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a elektrické topení. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (1 indukční varná deska). Sprcha/WC. Boiler. V horním patře: 1x velký pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm), TV a elektrické topení. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (140 cm, v délce 200 cm). Velká terasa 15 m2. Zahradní nábytek.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní, komfortní rekreační obec 'Pobierowo'. 350 m od moře, v zeleni. Společné: pozemek 10'000 m2 (oplocený), bazén vyhřívaný (90 m2, 27.04.-30.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, ping-pong, plážový volejbal, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, bar, bistro, přístup na internet, herní místnost, pračka (společné, extra). Písečná pláž 350 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Hlavní silnice 200 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: PL7233.102.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.7.2018 20:21
Mapa stránek ...