Ubytování v Polsku, Mielno (Baltské moře (Polsko)) v rekreačním domě 'Onyx'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Onyx, Mielno
★★

Polsko, Baltské moře (Polsko), Mielno

Polsko, Baltské moře (Polsko), Mielno
Číslo objektu: PL7604.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl7604_300_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.072,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Mielno - domek parterowy', 2-pokojový bungalov 25 m2. Otevřený obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení, boiler (40 l). Terasa 6 m2.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační obec 'Onyx'. V obci, živá poloha, 1 km od moře, 1 km plaz. Společné: pozemek 1'500 m2 (oplocený). Dětské hřiště, parkovací místo, 100 m. Potraviny 300 m, supermarket 800 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 300 m, písečná pláž 1 km. Dětské hřiště 50 m. Pozor prosím: hlavní silnice 10 m od domu. Železnice 50 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Mielno:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko s 2'180 obyvatel přímo u moře, 13 km od Koszalin, 30 km od Ustronie Morskie, 40 km od Kołobrzeg. V obci: obchody, potraviny, pošta, restaurace, bar, večerní zábava, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, 12 - 40 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 13 - 40 km. Jezera v okolí. Dopravní spojení: autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Gdańsk (GDN), 200 km. Mielno se nachází mezi jezerem 'Jamno' a Baltským mořem. Jezero nabízí možnost vodnch sportů a rybaření. Půjčovna lodí, kajaků a šlapadel. V letní sezóně je možná doprava po moři. Plážová promenáda s krásným výhledem na moře v délce 3 km mezi Mielno a Unieście.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Rajtování. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště, Lanový park. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2019 16:12
Mapa stránek ...