Ubytování v Polsku, Leba (Baltské moře (Polsko)) v apartmánu 'Domek Joanna'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v apartmánu Domek Joanna, Leba
★★★

Polsko, Baltské moře (Polsko), Leba

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Polsko, Baltské moře (Polsko), Leba
Číslo objektu: PL8436.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl8436_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.611,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2. Otevřený obývací pokoj/jídelna 18 m2 s 1x pohovka (50 cm, v délce 200 cm), plochá obrazovka. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/WC. Boiler (60 l). V podkroví: 1x zkosený pokoj 12 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj 12 m2 s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm). Zahradní sezení 4 m2. Lehátka (5x). K dispozici: dětská postýlka do 2 let. Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen PL.
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům 'Domek Joanna'. 3 domy v komplexu, na kraji obce, klidná, slunná poloha, 2 km od moře, 1.5 km od jezera, 2 km plaz, v zeleni. Společné: pozemek 2'000 m2 (oplocený), trávníkem. Altán, gril, dětské hřiště (skluzavka). V rekreačním zařízení: trampolína. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 100 m, nádraží 1.5 km, písečná pláž 2 km. Tenis 1 km, jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Park dinozaurów 1 km, Oceanarium 2 km. Známá jezera v okolí: Sarbsko 1,5 km, Łebsko 3 km. Turistické oblasti Słowiński Park Narodowy 3 km. Pozor prosím: hlavní silnice 200 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.10.2019 21:19
Mapa stránek ...