Ubytování v Polsku, Leba (Baltské moře (Polsko)) v apartmánu 'Domek Joanna'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v apartmánu Domek Joanna, Leba
★★★

Polsko, Baltské moře (Polsko), Leba

Polsko, Baltské moře (Polsko), Leba
Číslo objektu: PL8436.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl8436_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.611,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2. Otevřený obývací pokoj/jídelna 18 m2 s 1x pohovka (50 cm, v délce 200 cm), plochá obrazovka. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/WC. Boiler (60 l). V podkroví: 1x zkosený pokoj 12 m2 s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj 12 m2 s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm). Zahradní sezení 4 m2. Lehátka (5x). K dispozici: dětská postýlka do 2 let. Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen PL.
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům 'Domek Joanna'. 3 domy v komplexu, na kraji obce, klidná, slunná poloha, 2 km od moře, 1.5 km od jezera, 2 km plaz, v zeleni. Společné: pozemek 2'000 m2 (oplocený), trávníkem. Altán, gril, dětské hřiště (skluzavka). V rekreačním zařízení: trampolína. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 100 m, nádraží 1.5 km, písečná pláž 2 km. Tenis 1 km, jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Park dinozaurów 1 km, Oceanarium 2 km. Známá jezera v okolí: Sarbsko 1,5 km, Łebsko 3 km. Turistické oblasti Słowiński Park Narodowy 3 km. Pozor prosím: hlavní silnice 200 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:32
Mapa stránek ...