Ubytování v Polsku, Hel (Baltské moře (Polsko)) v apartmánu 'Helska VIlla'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v apartmánu Helska VIlla, Hel
★★★

Polsko, Baltské moře (Polsko), Hel

Polsko, Baltské moře (Polsko), Hel
Číslo objektu: PL8416.1.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl8416_1_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.955,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 31 m2 v 3. patře. Pěkné a moderní zařízení: 1x otevřený pokoj s 2x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní stůl a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC. Balkon 9 m2. K dispozici: žehlička.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní bytový dům 'Helska VIlla', rok výstavby 2008. V obci, slunná poloha, 500 m od moře, 500 m plaz. V domě: recepce, výtah, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, supermarket 300 m, restaurace, bar 100 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 400 m, krytý bazén 10 km, zátoka ke koupání 600 m. Tenis 100 m.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Hel:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Turistické atrakce: dům  Seal , vodní tramvaj do Sopot, Gdaňsk, Gydnia. rybářský přístav, maják. rybářské muzeum s vyhlídkovou věží, stará místní chata, muzeum námořních zbraní, muzeum obranného přístavu. Proslulé, historické letovisko přímo u moře s pěkným výhledem, 14 km od Jastarnia, 82 km od Sopot, 100 km od Gdańsk. V obci: obchody, potraviny, pekařství, restaurace, bar, muzeum, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, 10 - 15 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 15 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2017 00:10
Mapa stránek ...