Ubytování v Nizozemí, Zaamslag (Zeeland) v rekreačním domě 'Groepswoning De Appelgaard'. Toto ubytování je pro 18 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 7 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Groepswoning De Appelgaard, Zaamslag

Nizozemí, Zeeland, Zaamslag

Nizozemí, Zeeland, Zaamslag
Číslo objektu: NL4543.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/nl4543_200_1/
Ubytování pro 18 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 7 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 39.489,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Groepswoning De Appelgaard', 8-pokojový selský dům 264 m2 na 2 podlažích. Velmi jednoduché a starožitné zařízení: velký vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj s 2x místo ke spaní, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko. 1x velký pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. Topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 4x lůžko. 2x zkosený dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x zkosený pokoj s 3x lůžko. 1x zkosený pokoj s 1x lůžko. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Dřevěné podlahy, podlahy z přírodního kamene. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Zaamslag 8 km od Terneuzen: Velmi stará, historická selská usedlost 'De Appelgaard', rok výstavby 1690, obklopen stromy a poli. Klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada. Zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. K dispozici: kánoe. Parkovací místo u domu. Supermarket 2.5 km, restaurace 1 km, pekárna 2.4 km, autobusová zastávka 1.5 km. Golfové hřiště 6.5 km, tenisová hala 3 km. Atrakce v blízkosti: Stadsmolen Axel 5 km, Aquadome Scheldorado 7 km, Theetuin Mauritsfort 11 km, Industrieel Museum Zeeland 15 km, Het Arsenaal Vlissingen 25 km, Zeeuws Museum 28 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Zvířata v sousedství.
Rezervace
Ubytování v Nizozemí, Zaamslag:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město, 36 km od Vlissingen. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 19:03
Mapa stránek ...