Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Buitenplaats Gerner' - Nizozemí (Overijssel), Dalfsen. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojov '6 persoons vakantiehuis' dům (samostatný), pro 6 osob, 100 m2 na 2 podlažích, jednoduché a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, DVD, otevřený krb a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: donáška pečiva (extra).Sprcha a oddělené WC.Zahradní sezení, zahradní nábytek.Další zařízení.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Buitenplaats Gerner, Dalfsen

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/nl7720_601_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov '6 persoons vakantiehuis' dům (samostatný), pro 6 osob, 100 m2 na 2 podlažích, jednoduché a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, DVD, otevřený krb a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: donáška pečiva (extra).Sprcha a oddělené WC.Zahradní sezení, zahradní nábytek.Další zařízení.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2019 17:57
Mapa stránek ...