Ubytování v Nizozemí, Dalfsen (Overijssel) v rekreačním domě 'Buitenplaats Gerner'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Buitenplaats Gerner, Dalfsen
★★

Nizozemí, Overijssel, Dalfsen

Nizozemí, Overijssel, Dalfsen
Číslo objektu: NL7720.601.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/nl7720_601_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.791,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov '6 persoons vakantiehuis' dům (samostatný), pro 6 osob, 100 m2 na 2 podlažích, jednoduché a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, DVD, otevřený krb a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: donáška pečiva (extra).Sprcha a oddělené WC.Zahradní sezení, zahradní nábytek.Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, komfortní, útulný rekreační zařízení 'Buitenplaats Gerner', rok výstavby 1992, obklopen stromy.Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: mimo obec Dalfsen, klidná poloha v zeleni, na okraji lesa. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání, 100 m, otevřeno od 01.05. do 01 .09.), krytý bazén (ke spoluužívání, vyhřívaný, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), dětské hřiště (ke spoluužívání), tenis (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 50 m, supermarket 3 km, restaurace 50 m, golfové hřiště 10 km, autobusová zastávka 500 m. Náklady za úklid jsou ve výši € 30.- na osobu, maximálně € 70.- za pobyt. Krytý bazén: Vstupenky jsou na recepci k dispozici zdarma. Venkovní bazén (zvlášť). Místní náklady je nutno zaplatit v hotovosti, kreditní kartou to není možné. Miminka se počítají do max. obsazení, které nesmí být překročeno. Rezervace delší než 21 nocí nejsou povolena. Dělníci a mládež na vyžádání.
Rezervace
Ubytování v Nizozemí, Dalfsen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Velké, historické město, ve vnitrozemí, na řehu řeky (Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 05:04
Mapa stránek ...