Ubytování v Nizozemí, Dalfsen (Overijssel) v rekreačním domě 'Buitenplaats Gerner'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Buitenplaats Gerner, Dalfsen
★★

Nizozemí, Overijssel, Dalfsen

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Nizozemí, Overijssel, Dalfsen
Číslo objektu: NL7720.4.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/nl7720_4_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.623,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov "4 persoons chalet" dům (samostatný), pro 4 osob, 55 m2, komfortní a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, DVD, rádio, CD a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, myčka a lednicí. Jídlo: donáška pečiva (extra). Sprcha/WC. Zahradní sezení, zahradní nábytek. Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, komfortní, útulný rekreační zařízení "Buitenplaats Gerner", rok výstavby 1992. Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: mimo obec Dalfsen, klidná poloha v zeleni, na okraji lesa. Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání, 100 m, otevřeno od 01.05. do 01 .09.), krytý bazén (ke spoluužívání, vyhřívaný, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), dětské hřiště (ke spoluužívání), tenis (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 50 m, supermarket 3 km, restaurace 50 m, golfové hřiště 10 km. Náklady za úklid jsou ve výši € 30.- na osobu, maximálně € 60.- za pobyt. Krytý bazén: Vstupenky jsou na recepci k dispozici zdarma. Venkovní bazén (zvlášť). Místní náklady je nutno zaplatit v hotovosti, kreditní kartou to není možné. Miminka se počítají do max. obsazení, které nesmí být překročeno. Rezervace delší než 21 nocí nejsou povolena. Dělníci a mládež na vyžádání.
Rezervace
Ubytování v Nizozemí, Dalfsen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Velké, historické město, ve vnitrozemí, na řehu řeky (Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 6.6.2020 18:04
Mapa stránek ...