Ubytování v Nizozemí, Roggel (Limburk) v rekreačním domě '7 persoons Luxe'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě 7 persoons Luxe, Roggel
★★★★

Nizozemí, Limburk, Roggel

Nizozemí, Limburk, Roggel
Číslo objektu: NL6088.301.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/nl6088_301_3/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.854,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'7 persoons Luxe', 4-pokojový selský dům 103 m2. Prostorné, komfortní a osobité zařízení: vstup s WC zvlášť. Otevřený obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, plochá obrazovka, rádio, CD a DVD. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko a plochá obrazovka. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 3x lůžko a plochá obrazovka. Dvojumyvadlo, vířivou vanou, Sauna. Topení v podlaze. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Roggel 15 km od Roermond: Velká, komfortní rekreační obec 'Buitenhof De Leistert'. Klidná poloha, v zeleni. Společné: krytý bazén. Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, přírodní rybník / nádrž s možností plavání, tenis, ping-pong, plážový volejbal, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], kuželková dráha (extra), biliár, herní místnost, stolní fotbal, prádelna (společné, extra), k dispozici jízdní kola (extra). Donáška pečiva. Centrální parkoviště. Supermarket 300 m, přírodní rybník / nádrž s možností plavání 100 m. Minigolf, dětské hřiště 100 m. Atrakce v blízkosti: Designer Outlet Roermond 9 km, Toverland 20 km, Vrijthof 58 km, Valkenburg 70 km, Aken DE 74 km, Drielandenpunt 79 km. Turistické oblasti Nationaal Park De Groote Peel 15 km, Nationaal Park De Meinweg 25 km. Pozor prosím: animace. Vhodné pro rodiny. Skupiny mládeže jen na dotaz. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:46
Mapa stránek ...