Ubytování v Nizozemí, Loosdrecht (Holandsko - sever) v rekreačním domě 'Amsterdam Leisure Lakes'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Amsterdam Leisure Lakes, Loosdrecht
★★

Nizozemí, Holandsko - sever, Loosdrecht

Nizozemí, Holandsko - sever, Loosdrecht
Číslo objektu: NL1231.400.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/nl1231_400_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 24.772,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Standaard', 3-pokojový bungalov 50 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl a TV. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem. Malá, otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Nieuw Loosdrecht 24 km od Amsterdam: Komfortní rekreační osada 'Amsterdam Leisure Lakes'. 16 m od centra Utrecht, centrální poloha, přímo u jezera. Společné: přírodní rybník / nádrž s možností plavání. V rekreačním zařízení: recepce, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], půjčovna jízdních kol. Centrální parkoviště. Supermarket 3 km, restaurace 200 m, kavárna 600 m, autobusová zastávka 'Boomhoek' 280 m, potápěčské centrum 7 km. Marina 350 m, škola surfingu 200 m, tenisová hala 3 km, jízdárna 2 km, sportovní centrum 200 m. Atrakce v blízkosti: Rondvaart de Vecht 6 km, Domkerk 11 km, Het Nederlandse spoorwegmuseum 20 km, Fort bij Abcoude 21 km, Rijksmuseum Amsterdam 24 km, DierenPark Amersfoort 37 km. Známá jezera v okolí: Loosdrechtse Plassen, Vuntusplas, Kortenhoefse Plassen. Turistické oblasti 't Gooi 7 km, Mediapark Hilversum 10 km. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2018 12:36
Mapa stránek ...