Ubytování v Nizozemí, Egmond aan Zee (Holandsko - sever) v rekreačním domě 'Flat Fish'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Flat Fish, Egmond aan Zee
★★★

Nizozemí, Holandsko - sever, Egmond aan Zee

Nizozemí, Holandsko - sever, Egmond aan Zee
Číslo objektu: NL1931.160.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/nl1931_160_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.126,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Flat Fish', 2-pokojový bungalov 79 m2. Světlé, komfortní a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj s jídelní stůl, TV, CD a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: vstup s WC zvlášť. 1x pokoj s 3x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Koupelna/sprcha, dvojumyvadlo. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Dobíjecí stojánek pro iPod.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní vícegenerační dům 'De Zeeparel'. Přímo u moře, přímo u pláže, nutno přejít silnici. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Parkovací místo (omezený počet míst) u domu. Supermarket 600 m, restaurace, bar 500 m, autobusová zastávka 'Boulevard Noord' 100 m, potápěčské centrum 10 km. Golfové hřiště 8 km. Atrakce v blízkosti: Vuurtoren Jan van Speijck 600 m, Abdij van Egmond 5 km, Nationaal Biermuseum 9 km, Kaasmarkt Alkmaar 10 km, De Zaansche Molen 21 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:34
Mapa stránek ...