Ubytování v Nizozemí, Noordwijkerhout (Holandsko - jih) v rekreačním domě 'Bungalow (4+2)'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Bungalow (4+2), Noordwijkerhout
★★

Nizozemí, Holandsko - jih, Noordwijkerhout

Nizozemí, Holandsko - jih, Noordwijkerhout
Číslo objektu: NL2211.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/nl2211_100_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.532,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Bungalow (4+2)', 4-pokojový bungalov 65 m2, v přízemí. Světlé, účelné a komfortní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topení. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Noordwijkerhout 5 km od Noordwijk: Malá rekreační osada 'De Wijde Blick', obklopen poli. Mimo obec, 2 km od centra Noordwijkerhout, klidná poloha, 800 m od lesa, 1.8 km od moře, 1.8 km plaz. Společné: dětské hřiště (houpačka, pískoviště). V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], prádelna (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Centrální parkoviště. Supermarket 1.8 km, restaurace 500 m, pekárna 1.6 km. Golfové hřiště 3 km. Atrakce v blízkosti: Keukenhof Lisse 8 km, Duinrell 16 km. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rezervace od firem pro svoje zaměstnance/dělníky nejsou povoleny. Žádné pronájmy na skupiny. Závěrečný úklid je možno zakoupit na místě (€ 50.-).
Rezervace
Ubytování v Nizozemí, Noordwijkerhout:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulá, rušná, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice přímo u moře, 40 km jiho-západně od Amsterdam, 20 km severně od Den Haag, 10 km severo-západně od Leiden. Veškeré služby v místě. Doprava letadlem: letiště Amsterdam Schiphol (AMS), 35 km. Vratná kauce bude vrácena bankovním převodem - zanechte prosím své bankovní údaje držiteli klíčů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:31
Mapa stránek ...