Ubytování v Nizozemí, Noordwijk (Holandsko - jih) v rekreačním domě 'de Witte Raaf'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě de Witte Raaf, Noordwijk
★★★★

Nizozemí, Holandsko - jih, Noordwijk

Nizozemí, Holandsko - jih, Noordwijk
Číslo objektu: NL2204.810.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/nl2204_810_2/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 32.992,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Tapuit 8', 5-pokojová vila. Prostorné a světlé, komfortní a vkusné zařízení: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu, na verandu. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko, sprcha a dvojumyvadlo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta) u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Noordwijk: Moderní rekreační středisko 'de Witte Raaf', obklopen stromy, loukami a poli. Na kraji obce, 4 km od centra Noordwijk, klidná poloha, 1.5 km od moře, 1.5 km plaz. Společné: dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, půjčovna jízdních kol. Supermarket 2 km, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'Sassenheim' 9 km, písečná pláž 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Keukenhof in Lisse 12 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Nizozemí, Noordwijk:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulá, rušná, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice přímo u moře, 40 km jiho-západně od Amsterdam, 20 km severně od Den Haag, 10 km severo-západně od Leiden. Veškeré služby v místě. Doprava letadlem: letiště Amsterdam Schiphol (AMS), 35 km. Vratná kauce bude vrácena bankovním převodem - zanechte prosím své bankovní údaje držiteli klíčů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.8.2018 01:20
Mapa stránek ...