Ubytování v Německu, Blomberg (Teutoburger Wald) v apartmánu 'Kopie'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Německu
v apartmánu Kopie, Blomberg
★★

Německo, Teutoburger Wald, Blomberg

Německo, Teutoburger Wald, Blomberg
Číslo objektu: DE4933.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de4933_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.028,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 92 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, video a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x sklápěcí skríňové lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Třígenerační dům 'Kopie'. Ve čtvrti Eschenbruch 9 km od centra Blomberg, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená), louka k odpočinku (oplocená). Ping-pong. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 7 km, potraviny 7 km, supermarket 7 km, restaurace 7 km, autobusová zastávka 20 m, nádraží 'Schieder' 7 km, koupaliště 7 km, krytý bazén 7 km. Golfové hřiště 5 km, tenis 7 km, jízdárna 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hostinec 20 m. Příhradový dům v blízkosti přehrady Emmerstausee s možnostmi porovozu vodních sportů a s bohatou nabídkou zábavy pro volný čas rodiny.
Rezervace
Ubytování v Německu, Blomberg:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Blomberg leží mezi lesem Teutoburg a horskou krajinou kolem řeky Weser. Historické jádro maloměsta se prezentuje jako pozoruhodný doklad dějin (115 stavebních památek dokazuje stavební umění zašlých století). Výletní možnosti k památníku Hermannsdenkmal u Detmold, k ptačímu a květinovému parku Heiligenkirchen a k zoologické zahradě Kalletal.> historické město s 18'000 obyvatel, na vyvýšeném místě, dopravně výhodná poloha, 16 km od Bad Pyrmont, 18 km od Detmold, 20 km od Lemgo. Veškeré služby v místě. Krytý bazén.
informace pro letní ubytování
Bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Minigolf. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště. Plachtění, surfování, pádlování, půjčpovna člunů, šlapadla, velký zábavní park s více jako 80 nářadím pro hry dětí, 1000 m2 mělké jezero pro děti v rekrečním centru přehrady Emmerstausee (90 ha plocha u Schieder).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:22
Mapa stránek ...