Ubytování v Německu, Norden (Severní moře) v apartmánu 'Richtpfad'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Richtpfad, Norden
★★★★

Německo, Severní moře, Norden

Německo, Severní moře, Norden
Číslo objektu: DE2980.275.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de2980_275_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.081,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 85 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), CD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 100 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: telefon, žehlička, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Dvojdomek 'Richtpfad'. V obci, 1 km od centra, 4 km od moře, 5 km plaz, na ulici. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 150 m, restaurace 1 km, pekárna 150 m, kavárna 1 km, nádraží 'Norden' 2.5 km, písečná pláž 5 km, koupaliště 11 km, krytý bazén 1.5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 5.5 km.
Rezervace
Ubytování v Německu, Norden:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé město 3 km od moře, 30 km od Aurich, 35 km od Emden, 56 km od Leer. Veškeré služby v místě. Kino, pamětihodnosti, krytý bazén, sauna, solárium, 3 km. Wilhelmshaven, 72 km. Oldenburg, 95 km. Bremerhaven, 121 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 138 km, Hamburg (HAM), 236 km. Možnosti výletů do Norddeich (3km) s písečnou pláží a s chovnou stanicí tuleňů, k ostrovům Helgoland, Juist a Norderney nebo do měst Emden a Aurich. Zejména se doporučuje (zvláště v zimních měsících) navštívit 'Ocean Wave' v Norddeich (bazén s teplou mořskou vodou o 30 stupních, venkovní bazén, sauna, solárium, vířivka a různé restaurace). Interhome-servis pro Vás na místě: Při příjezdu se můžete osvěžit studeným nápojem, který obdržíte od našich kolegů, kteří Vám také poskytnou cenné rady, jak strávit příjemnou dovolenou v oblasti Norden a jejím okolí. Zdarma připojení k internetu v naší servisní kanceláři Interhome v Norddeich.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Norddeich. Bazén s mořskou vodou, 3 km. Aquapark 'Ocean Wave Norddeich', 3 km. Tenis. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:20
Mapa stránek ...