Ubytování v Německu, Nessmersiel (Severní moře) v apartmánu 'Deichkrone'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Německu
v apartmánu Deichkrone, Nessmersiel
★★★

Německo, Severní moře, Nessmersiel

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Německo, Severní moře, Nessmersiel
Číslo objektu: DE2985.230.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de2985_230_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.364,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 70 m2 na 3 podlažích, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený, otevřený pokoj, bez skříně s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 190 cm), TV přípojka. Terasa 12 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přístup do otevřeného pokoje v podkroví přes dvoulůžkový pokoj v horním patře. ÚSPORNÉ CESTOVÁNÍ: 10% sleva při obsazení maximálně 4 osobami.
Informace o domě (rezidenci)
Dvojdomek "Deichkrone". 500 m od centra, 1.4 km od moře, 1.4 km plaz, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 237 m2 s trávníkem. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 500 m, autobusová zastávka 600 m, nádraží "Norddeich" 18 km, písečná pláž 1.4 km, koupaliště 1.4 km, krytý bazén 18 km. Tenis 18 km, tenisová hala 18 km.
Rezervace
Ubytování v Německu, Nessmersiel:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá rekreační obec přímo u moře, 18 km od Norden, 50 km od Emden, 62 km od Wilhelmshaven. V obci: obchody, banka. Další možnosti nákupu, 18 km. Nessmersiel leží naproti ostrovu Baltrum. Možnost výletů k ostrovu Nordenrey, do Norddeich s chovnou stanicí tuleňů nebo do Emden a Aurich. S lázeňskou kartou obdržíte volný vstup do rodinného a volnočasového centra 'Sturmfrei' v Nessmersiel a do bazénu s mořskou vodou v Dornumersiel. >Interhome-servis pro Vás na místě: Při příjezdu se můžete osvěžit studeným nápojem, který obdržíte od našich místních kolegů, kteří Vám také rádi poskytnou cenné rady, jak strávit příjemnou dovolenou v oblasti Nessmersiel a jejím okolí. Zdarma přístup k internetu v naší servisní kanceláři v Norddeich.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Aquapark 'Ocean Wave Norddeich', 18 km. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 4.6.2020 20:19
Mapa stránek ...