Ubytování v Německu, Hechthausen (Severní moře) v rekreačním domě 'Geesthof'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Geesthof, Hechthausen
★★

Německo, Severní moře, Hechthausen

Německo, Severní moře, Hechthausen
Číslo objektu: DE2174.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de2174_101_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.449,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 30 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a rádio. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 70 cm). Malý kuchyňský kout (3 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Tento rekreační domek je dřevostavba. K společnému využití je k dispozici louka. Kouření je povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Klint 5 km od Hechthausen: Jezdecké stáje a rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Geesthof'. Mimo obec, 5 km od centra Hechthausen, klidná poloha, přímo u řeky, v lese. Společné: krytý bazén (15 x 10 m, 17.03.-02.11., extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna (extra), stolní tenis, pračka (ekstra), sušička (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Supermarket 4 km, nádraží 'Hechthausen' 5 km, potápěčské centrum 7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Fotografie domu je jen příkladem. Oste (přítok Labe, s velkým množstvím lososů) protéká na okraji rekreačního a kempingového areálu. Ke sdílení je k dispozici: vyhřívaný venkovní bazén (15 x 6 m, extra), volejbalové a fotbalové hřiště, několik dětských hřišť, mnoho zeleně a místa na hraní a také rybníky s možností rybolovu (kapr a pstruh, extra). Na požádání jsou možné lekce jízdy na koni pro všechny věkové kategorie und projížďky s průvodcem přes velkou sousedící lesní plochu. Pokud si chcete přivézt vlastní koně, tak si v rekreačním parku můžete za příplatek pronajmout koňské boxy. Rybářská loďka s přívěsným motorem (řidičský průkaz není nutný), stejně jako jízdní kola a auta «go cars Ketcars» je možno za poplatek pronajmout. 1x návštěva krytého a venkovního bazénu, na osobu, je v ceně pronájmu zahrnuta. Krytý bazén je otevřený o Vánocích/na Silvestra, vstup do bazénu je v této době také zahrnutý v ceně.
Rezervace
Ubytování v Německu, Hechthausen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rekreační obec, ve vnitrozemí 50 km od moře, 18 km od Stade, 30 km od Otterndorf, 50 km od Cuxhaven. Veškeré služby, Hemmoor, 8 km. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, banka, restaurace, krytý bazén, 5 km. Hechthausen leží na východě okresu Cuxhaven, na severu, východě a jihu je ohraničeno tokem řeky Oste. Místo si do dnešních dnů uchovalo svůj venkovský charakter (starý větrný mlýn atd.). Ostedeich a Deichvorland lákají, obzvláště v době květu ovocných stromů, k procházkám a výletům na kole. Revíry pro rybáře, projížďky po řece vlastní nebo pronajatou lodí slibují odpočinkovou, klidnou dovolenou. Možnost výletu k nedalekému severnímu moři, do Cuxhaven atd.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání, 9 km od obce. Potápění. Tenis. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:06
Mapa stránek ...