Ubytování v Německu, Hage (Severní moře) v apartmánu 'Südost'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Südost, Hage
★★★

Německo, Severní moře, Hage

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Německo, Severní moře, Hage
Číslo objektu: DE2984.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de2984_250_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.016,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Südost", 3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře. Vkusné a útulné zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Velký balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Lütetsburg 6 km od Hage: Pěkná chata, obklopen loukami a poli. Mimo obec, 5 km od centra Norden, 1 km od lesa, 10 km od moře, 10 km plaz, ve slepé ulici. Společné: velká zahrada. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Supermarket 5 km, obchodní centrum 5 km, restaurace 5 km, pekárna 5 km, kavárna 5 km, autobusová zastávka 3 km, nádraží "Norden" 5 km, písečná pláž 10 km, koupaliště 10 km, krytý bazén 10 km. Golfové hřiště (9 jamek) 4 km. Atrakce v blízkosti: Lütetsbuger Schlosspark 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel vlastní psa. Zvířata v sousedství. Na požádání je možno si přivézt vlastní koně a (za příplatek) podniknout jízdy s průvodcem.
Rezervace
Ubytování v Německu, Hage:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé lázně pro léčbu dýchacích cest, 7 km od Norden, 35 km od Emden, 70 km od Wilhelmshaven. V obci: obchody, pekařství, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti. Možnosti výletů do Emden a Aurich stejně jako do Norddeich (12km) s místní kanceláří INTERHOME, kde Vám naše spolupracovnice rády zarezervují jízdenky a doporučí další nabídky na trávení volného času. Zdarma připojení k internetu v naší místní kanceláři Norddeich.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Aquapark 'Ocean Wave Norddeich', 12 km. Tenis. Minigolf. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 30.5.2020 23:30
Mapa stránek ...