Ubytování v Německu, Hage (Severní moře) v apartmánu 'Moorriege'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Moorriege, Hage
★★★

Německo, Severní moře, Hage

Německo, Severní moře, Hage
Číslo objektu: DE2984.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de2984_200_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.840,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2, v podkroví. Pěkné a útulné zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, rádio a CD. 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní sezení. K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Lütetsburg 6 km od Hage: Pěkný dvougenerační dům 'Moorriege'. Mimo obec, 5 km od centra Norden, klidná poloha, 10 km od moře, 10 km plaz. Společné: velká zahrada s trávníkem. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Supermarket 5 km, restaurace 5 km, pekárna 5 km, kavárna 5 km, autobusová zastávka 2.5 km, nádraží 'Norden' 5 km, trajekt 12 km, písečná pláž 10 km, koupaliště 10 km, krytý bazén 10 km. Golfové hřiště (9 jamek) 4 km, škola surfingu 10 km, tenis 10 km. Atrakce v blízkosti: Schlosspark Lütetsburg 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Německu, Hage:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé lázně pro léčbu dýchacích cest, 7 km od Norden, 35 km od Emden, 70 km od Wilhelmshaven. V obci: obchody, pekařství, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti. Možnosti výletů do Emden a Aurich stejně jako do Norddeich (12km) s místní kanceláří INTERHOME, kde Vám naše spolupracovnice rády zarezervují jízdenky a doporučí další nabídky na trávení volného času. Zdarma připojení k internetu v naší místní kanceláři Norddeich.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Aquapark 'Ocean Wave Norddeich', 12 km. Tenis. Minigolf. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:23
Mapa stránek ...