Ubytování v Německu, Dornumersiel (Severní moře) v apartmánu 'Gila'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Gila, Dornumersiel
★★★

Německo, Severní moře, Dornumersiel

Německo, Severní moře, Dornumersiel
Číslo objektu: DE2988.140.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de2988_140_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.625,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 54 m2, v přízemí. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 100 cm, v délce 200 cm). 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Malá terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům 'Gila'. Na kraji obce, 1 km od centra Dornumersiel, 300 m od moře, 300 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: malá zahrada (oplocená). V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Supermarket 1 km, restaurace 500 m, pekárna 1 km, kavárna 500 m, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Norden' 25 km, písečná pláž 300 m, koupaliště 600 m, krytý bazén 8 km. Golfové hřiště (9 jamek) 23 km, jízdárna 2 km, dětské hřiště 600 m.
Rezervace
Ubytování v Německu, Dornumersiel:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé letovisko přímo u moře, 29 km od Aurich, 55 km od Emden, 60 km od Wilhelmshaven. V obci: supermarket, obchody, pekařství, pošta, banka, restaurace, muzeum, pamětihodnosti, léčebné kúry, masáže. S lázeňskou kartou obdržíte volný vstup do rodinného a volnočasového centra 'Sturmfrei' v Nessmersiel a do bazénu s mořskou vodou v Dornumersiel. Možnost výletů na ostrov Helgoland a Baltrum, do Nizozemí (110 km) a do Norddeich (24 km), kde sídlí naše místní Interhome-servisní kancelář, v které si můžete zarezervovat lístky na různé aktivity a použít internet (zdarma).
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén s mořskou vodou, vyhřívaný. Sportovní přístav. Plachtění, surfování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 23:04
Mapa stránek ...