Ubytování v Německu, Weissenberg (Sasko) v apartmánu 'Wurschen'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Wurschen, Weissenberg
★★★★

Německo, Sasko, Weissenberg

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Německo, Sasko, Weissenberg
Číslo objektu: DE9620.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de9620_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.307,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 200 m2 v 1. patře. Starožitné a osobité zařízení: velký salón s TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC. Pěkný výhled do zahrady. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Bydlet jako Napoleon historický zámek 'Wurschen', z 17. století. Ve čtvrti Wurschen, na kraji obce, 6 km od centra Weissenberg, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: park 5 ha, zahrada s trávníkem, ovocná zahrada, louka k odpočinku. Terasa, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Restaurace 6 km, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Pommritz' 4 km, koupaliště 15 km, krytý bazén 10 km. Jízdárna 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Nevhodné pro malé děti. barokní vodní zámek, bývalý statek, v roce 2002 sanován při zachování původního charakteru. Zařízení částečně cenným starožitným, částečně moderním nábytkem. Zde přenocoval císař Napoleon, je obklopen vodním příkopem a přístup zámeckým mostem.>Denní úklid koupelny je v ceně pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Německu, Weissenberg:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město, 17 km východně od Bautzen, 31 km od Görlitz, 80 km od Dresden. Veškeré služby, Bautzen. Potraviny, pekařství, termální koupaliště, 33 km. Weissenberg leží v Horní Lužici a je nejmenším městem v okrese Bautzen. V roce 1228 založené město s památkami: radnice z roku 1788, 'Pfefferkuechlerei' (museum - o výrobě Pfefferkuchen - koláčů). Výletní možnosti do Wurschen s vodním zámkem, k zámku Drehsaer s rozkošným parkem, do Drehsaerského Švýcarska a do oblasti rybníků v Nechern.>.
informace pro letní ubytování
Bazén 12 km. Aquapark 'Körse Therme Kirschau', 33 km. Letní sáňkařská dráha, délka 587 m, Oberoderwitz 31 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 14:41
Mapa stránek ...