Ubytování v Německu, Lahnstein (Koblenz) (Rýn - Mosel - Ahr - Lahn) v apartmánu 'B804 (Ferienpark Rhein-Lahn)'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 51). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu B804 (Ferienpark Rhein-Lahn), Lahnstein (Koblenz)
★★★

Německo, Rýn - Mosel - Ahr - Lahn, Lahnstein (Koblenz)

Německo, Rýn - Mosel - Ahr - Lahn, Lahnstein (Koblenz)
Číslo objektu: DE5420.100.18
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de5420_100_18/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.254,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'B804 (Ferienpark Rhein-Lahn)', 2-pokojový byt 52 m2 v 8. patře, východní orientace. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Ferienpark Rhein-Lahn'. Ve čtvrti Lahnstein auf der Höhe (Kurzone) 4 km od centra Lahnstein, 10 km od centra Koblenz, 4 km od řeky. Společné: krytý bazén (11 x 6 m, hloubka 110 cm) s vnitřními schůdky. Sprcha/WC u bazénu. V rekreačním zařízení: recepce, bistro, Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), solárium (extra), stolní tenis, herní místnost, výtah, odkládací místnost na kola, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny 300 m, supermarket 4.5 km, restaurace 800 m, půjčovna jízdních kol 4.5 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Koblenz (HBF)' 11 km, park 'Kurpark' 500 m, koupaliště 1.5 km, termální bazén 'Bad Ems' 10 km. Golfové hřiště (18 jamek) 16 km, tenis 300 m, minigolf 6 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy, cyklistická stezka 50 m, dětské hřiště 100 m. Atrakce v blízkosti: Burg Lahneck 3 km, Marksburg 7 km, Deutsches Eck Koblenz 10 km, Schloss Stolzenfels 13 km. Turistické oblasti Lahn-Höhenweg 100 m, Rheinsteig (11) 200 m, Jakobswege Rhein-Lahn.
Rezervace
Ubytování v Německu, Lahnstein (Koblenz):
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé město, 7 km od Koblenz, 35 km od St Goar. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti, krytý bazén, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Lahnstein při soutoku řek Rhein a Lahn. Výletní možnosti podél na hrady bohatého Rýna, nebo do romantického údolí Lahntal, do města Trier s Porta Nigra, Frankfurtu a Koeln (historické centrum, dóm).
informace pro letní ubytování
Bazén. Aquapark 'Tauris Mühlheim-Kärlich', 20 km. Tenis, squash, golfové hřiště, Bad Ems 16 km, 1x další golfová hřiště v 20 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:27
Mapa stránek ...