Ubytování v Německu, Enkirch (Rýn - Mosel - Ahr - Lahn) v apartmánu 'Der Malerwinkel'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Der Malerwinkel, Enkirch
★★

Německo, Rýn - Mosel - Ahr - Lahn, Enkirch

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Německo, Rýn - Mosel - Ahr - Lahn, Enkirch
Číslo objektu: DE5585.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de5585_100_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.560,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 53 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), CD. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Der Malerwinkel'. Na kraji obce, 2 km od centra, klidná poloha ve svahu, přímo u lesa. Společné: přírodní zahrada. Zahradní sezení, terasa. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 2 km, koupaliště 15 km, krytý bazén 10 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m. Přístup do bytů vnějšími schody.
Rezervace
Ubytování v Německu, Enkirch:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá, útulná obec, na řehu řeky (u reky Mosel), 5 km od Traben-Trarbach, 29 km od Bernkastel-Kues, 65 km od Trier. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, termální koupaliště, sauna, solárium, 5 km. Další možnosti nákupu, 5 km. Rekreační obec s klikatými ulicemi a květinami zdobenými domy, je to romantická obec s hrázděnými domy oblasti řeky Mosel. Dobrý výchozí bod pro výlety do měst Trier s Porta Nigra, Koblenz a města drahokamů Idar-Oberstein.
informace pro letní ubytování
Plachtění, surfování. Tenis (2x venkovní kurt). 90 km turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Zábavní park 'Eifelpark Gondorf' 60 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.11.2019 00:15
Mapa stránek ...