Ubytování v Německu, Dargun (Meklenburská jezerní plošina) v apartmánu 'Gästehaus Alte Schule'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Německu
v apartmánu Gästehaus Alte Schule, Dargun
★★★

Německo, Meklenburská jezerní plošina, Dargun

Německo, Meklenburská jezerní plošina, Dargun
Číslo objektu: DE9210.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de9210_100_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.260,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Barlin 3 km od Dargun: Ideální pro nadšence jízdy na koni a milolvníky přírody malé rekreační středisko 'Gästehaus Alte Schule'. Na kraji obce, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 3 km od jezera, 3 km plaz, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku, bazén (8 x 4 m, 15.05.-15.09.). Terasa (300 m2), zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: společenská místnost, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Demmin' 13 km, písečná pláž 3 km, zátoka ke koupání 6 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 15 km, jízdárna 200 m. Známá jezera v okolí: Klostersee 3 km, Kummerower See 6 km, Peene 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Jezera Klostersee 3 km, Kummerowersee 6 km. V majitelem provozované moderní jízdarně (člen FN), 200 m, jsou na přání a po předběžném nahlášení pořádány hodiny výuky jezdectví (děti i dospělí, samostatné hodiny, nebo Longe) a je možné zde za poplatek umístit vlastní koně.
Rezervace
Ubytování v Německu, Dargun:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické, idylické město, 10 km od Demmin, 60 km od Rostock, 70 km od Stralsund. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 km. Dargun leží na severním okraji mezi národním parkem Meklenburgische Schweiz (Meklenburské Švýcarsko) a jezerem Kummerower See. Důležitosti nabylo toto rekreačni´ středisko roku 1172 založením cisterciánského kláštera s klášterním kostelem.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Kummerower See/Klostersee. Plachtění, kánoe, veslování. Tenis. Rajtování. Rybaření (s povolením). Meklenburská jezera a řeky patří v Německu k na druhy ryb nejbohatším lovným vodám. Vedle orlů (jezerní, rybí a křiklaví) mají zde svůj životní prostor take čápi, jestřábi a bobři.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2019 04:33
Mapa stránek ...