Ubytování v Německu, Groß Zicker (Insel Rügen) v apartmánu 'Boddenstrasse'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Německu
v apartmánu Boddenstrasse, Groß Zicker
★★★★

Německo, Insel Rügen, Groß Zicker

Německo, Insel Rügen, Groß Zicker
Číslo objektu: DE9098.120.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de9098_120_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 16.260,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová polovina dvojdomku 103 m2 na 3 podlažích, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, video, CD a stereo přehrávač. 1x malý dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. Koupelna/sprcha/WC. V podkroví: 2x zkosený malý dětské pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko. Terasa, malá zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV obrazovka v obytné jídelně je 120 cm velká. 2 parkovací místa zdarma, na přání a po předběžné objednávce jsou k dispozici další, každé za Euro 2,-/den ve 300 m vzdálenosti.
Informace o domě (rezidenci)
Dvojdomek 'Boddenstrasse'. V obci, 700 m od moře, 2 km plaz. V domě: ústřední topení, k dispozici jízdní kola (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 200 m, autobusová zastávka 600 m, nádraží 20 km, písečná pláž 2 km, koupaliště 13 km, krytý bazén 13 km, zátoka ke koupání 2 km. Golfové hřiště 30 km, jízdárna 5 km. Dvojdům a tři před ním stojící řadové doškové domy (DE9098.110.1 a DE9098.110.3) jsou hodnotně vybaveny a vnitřní zařízení do deteilu sladěno, každá polovina dvojdomu má druhou SAT-TV (72 cm) v jedně z ložnic a plážový dvojkoš venku. Jízdní kola k pronajmutí.
Rezervace
Ubytování v Německu, Groß Zicker:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice, na jihovýchodě ostrova, 22 km od Binz, 68 km od Stralsund, 133 km od Rostock. Veškeré služby, Göhren, 10 km. Potraviny, restaurace. Gross-Zicker na poloostrově 'Moenchgut', plně chráněná památka, většina domů s došky. Obec leží na Bodden (Watt) a je 2 km od kilometrových písčitých pláží. Pozoruhodný je malý rybářský přístav a starý vesnický kostel. Zajímavé výletní cíle: proslulý Kap Arkona, Binz s mostem, plážová promenáda a přírodní jeviště v Ralswiek se známými slavnostními hrami Störtebeker-Festspiele, pozoruhodný je výlet parní úzkokolejkou 'Rasender Roland' a krásné mořské lázně Rügen.
informace pro letní ubytování
Plachtění. Minigolf 10 km. Rajtování 5 km. Rybaření (s povolením). Půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:32
Mapa stránek ...