Ubytování v Německu, Wabern (Hesenská vrchovina) v rekreačním domě 'Clobes'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Clobes, Wabern
★★★

Německo, Hesenská vrchovina, Wabern

Německo, Hesenská vrchovina, Wabern
Číslo objektu: DE3583.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de3583_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.912,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Obývací pokoj se zimní zahrada s krbová kamna, jídelní kout, digitální TV a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu, na terasu. Koupelna/sprcha/WC. Balkon 10 m2, terasa 10 m2. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled do dálky do údolí a na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dřevo (zdarma). DVBT – TV (digitální televizní vysílání).
Informace o domě (rezidenci)
Unshausen 3 km od Wabern: Rodinný dům 'Clobes'. Mimo obec, 1 km od centra, klidná poloha ve svahu, v lese. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'700 m2 (oplocený), zahrada, louka k odpočinku, rybník. Zahradní nábytek, ohniště, dětské hřiště (houpačka, pískoviště). V domě: sauna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu (500 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, supermarket 3 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Wabern' 3 km, koupaliště 10 km, krytý bazén 12 km. Golfové hřiště 30 km, tenis 3 km, jízdárna 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Německu, Wabern:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město, 37 km jižně od Kassel, 43 km západně od Bad Hersfeld. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, 10 - 15 km. Wabern je místem klidu, relaxace a dobrým výchozím bodem pro výlety do vrchoviny Hesse ('Hesenská vrchovina'). Známé jezero Edersee (25 km) a jezero Silbersee (17 km) poskytují všechny druhy sportovních aktivit. Ve městech Bad Arolsen (70 km), Bad Hersfeld, Fulda a Kassel (93 km) najdete mnoho historických a kulturních zajímavostí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 00:11
Mapa stránek ...