Ubytování v Německu, Bad Arolsen (Hesenská vrchovina) v rekreačním domě 'Arolsen-Twistesee'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Arolsen-Twistesee, Bad Arolsen
★★

Německo, Hesenská vrchovina, Bad Arolsen

Německo, Hesenská vrchovina, Bad Arolsen
Číslo objektu: DE3548.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de3548_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.037,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Účelné zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar). Koupelna nebo sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přístup do horního podlaží po točitých schodech.>Namísto v dřevěném podkrovním domě, můžete být také ubytováni v přízemí dřevěného domu: 4-pokojový-dům, 70 m2, v přízemí, účelně zařízený: obytná jídelna se SA-TV. 1 pokoj s dvoulůžkem. 2 pokoje s 1 x 2 lůžky nad sebou. Kuchyňský kout (sporák, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa. Terasový nábytek.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační obec 'Arolsen-Twistesee'. Mimo obec, 3 km od centra Bad Arolsen, klidná poloha, 300 m od jezera, v lese. Společné: ping-pong (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, ústřední topení, pračka (ekstra), sušička (společné, extra). Centrální parkoviště. Obchod 3 km, supermarket 3 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 3 km, nádraží 'Bad Arolsen' 4 km, koupaliště 3.5 km, krytý bazén 3.5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 500 m, jízdárna 2 km. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů, auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Pro děti vhodný ,Pronájem jízdních kol 2 km. Rekreační obec s minigolfem (za poplatek) a volejbalové hřiště leží nad přehradou Twistestausee (pěší zóna, bez autoprovozu) se všemi druhy vodních sportů, písčitá pláž, zařízení pro vodní lyžování a pronájem člunů (motorové čluny a plachetnice nejsou povoleny). 95 rekreačních domů v dřevěném stavebním stylu (blokové domy, nebo ve tvaru písmene A) je zařízeno dle vkusu majitele. Ústřední parkoviště (přístup k rekreačním domům lesní cestou, půjčovna zavazadlových vozíků). Celé zařízeni je pěšší zónou. O nedělích a svátcích není možný příjezd ani odjezd. Dětská stolička (předchozí rezervace) 1.00 EUR/den.
Rezervace
Ubytování v Německu, Bad Arolsen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Barokní rezidenční město a lázeňská obec s 18'000 obyvatel, 130 km východně od Dortmund, 55 km od Winterberg, 48 km od Kassel. Veškeré služby v místě. Muzeum, krytý bazén, sauna, léčebné kúry. Památky: barokní rezidenční zámek, Park Wilhelmshoehe Kassel, termálnílázně Therme Kassel, nebo romantické městečko s príhradovými domy v oblasti.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Bazén. Aquapark 'Arobella'. Surfování, veslování. Golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Letní sáňkařská dráha, délka 700 m, Willingen. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Movie World' 180 km.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Winterberg, 55 km, počet přepravních zařízení: 12x celkem. Lyžařská škola. Regionální v délce 200 km, 35 km vysokohorské dráhy. Sáňkařské dráhy. Skigebiet Willingen 40 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:27
Mapa stránek ...