Ubytování v Německu, Altenau (Harz) v apartmánu 'Glockenberg'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Německu
v apartmánu Glockenberg, Altenau
★★

Německo, Harz, Altenau

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Německo, Harz, Altenau
Číslo objektu: DE3396.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de3396_110_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 4.388,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a stereo přehrávač. Nika se závěsem s 2x lůžko. 1x malý dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Malý balkon. Balkónový nábytek. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Z balkonu výhled do parku.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi jednoduché rekreační středisko "Glockenberg". Na kraji obce, 1 km od centra Altenau, klidná poloha ve svahu. Společné: park. Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: výtah, ústřední topení. Parkovací místo. Restaurace, pekárna 50 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží "Oker" 15 km, termální bazén 50 m. Tenis 1.5 km, minigolf, běžkařské stopy 500 m. Sáňkařská dráha 300 m. Rekreační zařízení sestává z více apartmánů a disponuje 3 hřišti a malým parkem s vodotryskem a možností sezení.
Rezervace
Ubytování v Německu, Altenau:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá lázeňská obec, 22 km od Goslar, 24 km od Osterode, 24 km od Braunlage. V obci: obchody, restaurace, pamětihodnosti, krytý bazén, sauna, solárium.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání, 3 km od obce. Tenis. Minigolf. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Metaná.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.6.2020 07:02
Mapa stránek ...