Ubytování v Německu, Geschwenda (Durynský les) v rekreačním domě 'Schneider'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Schneider, Geschwenda
★★★

Německo, Durynský les, Geschwenda

Německo, Durynský les, Geschwenda
Číslo objektu: DE9445.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de9445_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.333,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 45 m2. Malý obývací pokoj s kabelová TV a rádio. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Schneider'. V obci, 500 m od centra, na ulici. Společné: zahrada 1'000 m2 (oplocená). V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 300 m, restaurace, autobusová zastávka, koupaliště 500 m, krytý bazén 10 km. Běžkařské stopy 15 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Oberhof 15 km. Pozor prosím: objekt ref.: DE9445.101.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Německu, Geschwenda:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 500 m n.m.
Výletní možnosti ke známým místům durynského lesa, do Erfurtu se starou častí města, most Kraemerbruecke a dóm. Rekreační obec, 12 km od Ilmenau, 20 km od Oberhof, 30 km od Suhl. Obchody, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, 12 km. Další možnosti nákupu, 3 km.
informace pro letní ubytování
Bazén. Aquapark 'Rennsteigtherme Oberhof', 20 km. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Oberhof, 20 km. Vleky. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu. Bežkařské tratě. Sáňkařské dráhy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:26
Mapa stránek ...