Ubytování v Německu, Vogtsburg (Černý les - Schwarzwald) v apartmánu 'Flesch'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Flesch, Vogtsburg
★★★

Německo, Černý les - Schwarzwald, Vogtsburg

Německo, Černý les - Schwarzwald, Vogtsburg
Číslo objektu: DE7818.210.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de7818_210_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.719,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a TV-satelit. Vstup na balkon. Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (extra) (2 Auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Flesch'. V centru obce Schelingen, 5 km od centra Vogtsburg, 7.5 km od jezera. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Úklid na vyžádání (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů, snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Úzký příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště 50 m. Potraviny 4 km, supermarket 5 km, restaurace 100 m, pekárna 4 km, autobusová zastávka 150 m, nádraží 'Vogtsburg' 5.5 km, koupaliště 4 km, jezero ke koupání 7.5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 20 km, tenis 4.5 km, lyžařské sjezdovky 35 km. Atrakce v blízkosti: Altstadt Burkheim 7 km, Orchideental Ihringen 12 km, Altstadt Freiburg 22 km, Europapark Rust 25 km. Turistické oblasti Kaiserstuhl 1 km, Tuniberg 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné.
Rezervace
Ubytování v Německu, Vogtsburg:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 220 - 450 m n.m.
Vogrsburg im Kaiserstuhl je jednou z největších vinařských obcí Bádenska-Württemberska a sestává ze 7 dříve oddělených obcí. Obklopen vinnou révou lež idylické město, 12 km od Breisach, 25 km od Freiburg, 60 km od Offenburg. Veškeré služby, Breisach. V obci: potraviny, restaurace, krytý bazén, termální koupaliště, sauna, solárium, 20 - 30 km. Hraniční přechod s Francií 15 km, se Švýcarskem 60 km.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání, 8 km od obce. Bazén 5 km. Aquapark 'Aquarado Bad Krozingen', 30 km. Kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Munzingen 22 km. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Zábavní park 'Europapark Rust' 15 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:25
Mapa stránek ...