Ubytování v Německu, Ichenheim (Černý les - Schwarzwald) v rekreačním domě 'Haus Schwärzel'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Haus Schwärzel, Ichenheim
★★★

Německo, Černý les - Schwarzwald, Ichenheim

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Německo, Černý les - Schwarzwald, Ichenheim
Číslo objektu: DE7608.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de7608_100_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.018,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 135 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC. Odkládací místnost. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Obývací pokoj s krbovými kamny a 80 cm širokou TV-obrazovkou s 200 lokálními a zahraničními programy. Přístup do jednolůžkového pokoje přes obývací pokoj. Jeden ze dvou pokojů s dvoulůžkem v horním podlaží je rozdělen otevřenou zdí, dětský pokoj s dětským lůžkem a přebalovacím stolem. Pohodlný sedací kout v předsíni v horním podlaží.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Haus Schwärzel'. V obci, 150 m od centra, klidná poloha. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 300 m, potraviny 700 m, restaurace 150 m, pekárna 700 m, autobusová zastávka 150 m, nádraží 'Offenburg' 17 km, krytý bazén 15 km, jezero ke koupání 'Matschelsee' 5 km. Golfové hřiště 24 km, cyklistická stezka 500 m. Atrakce v blízkosti: Europa Park Rust 26 km, Alstadt Strassburg 28 km, Alstadt Freiburg 55 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Feldberg 90 km. Známá jezera v okolí: Tunisee Freiburg 45 km, Titisee 78 km. Turistické oblasti Ortenau 1 km, Kaiserstuhl 30 km. Rýn 4 km. Historický příhradový-dům s láskou k zachováni původního charakteru renovován, s udržovaným venkovním prostorem s rekreační loukou, míst em před domem a individuálním zahradním sezením. Zdarma půjčení jízdních kol s dětskými sedačkami.
Rezervace
Ubytování v Německu, Ichenheim:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historická vesnice, na rovině, 40 km od Freiburg, 15 km od Offenburg, 20 km od Strasbourg. V obci: potraviny, restaurace, krytý bazén, 15 km. Další možnosti nákupu, 15 km. Ichenheim leží na okraji přírodní chráněné oblasti v rovině Rýna, mezi Schwarzwald a Vogesen. S citem restaurované příhradové domy určují vzhled místa.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání, plážové zařízení, vhodné pro děti, 15 km od obce. Bazén vyhřívaný, 15 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Europapark Rust' 25 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.10.2019 21:17
Mapa stránek ...