Ubytování v Německu, Höchenschwand (Černý les - Schwarzwald) v apartmánu 'Haus Sonnenmatt'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Haus Sonnenmatt, Höchenschwand
★★★

Německo, Černý les - Schwarzwald, Höchenschwand

Německo, Černý les - Schwarzwald, Höchenschwand
Číslo objektu: DE7825.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de7825_100_2/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.355,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2, snížené přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a kabelová TV (plochá obrazovka), rádio a CD. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: telefon, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Haus Sonnenmatt'. Na kraji obce, 400 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. Společné: zahrada. V domě: sauna (extra), solárium (extra), ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 400 m, restaurace 200 m, koupaliště 1.5 km. Tenis 1 km, běžkařské stopy 100 m. Přírodní sportovní centrum 1 km. Léčebné kryté bazény v místních hotelích a léčebných domech (extra).
Rezervace
Ubytování v Německu, Höchenschwand:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.015 m n.m.
Pro svoji zvláštní polohu na vysočině, znamá jako 'Dorf am Himmel' (obec na nebi) rekreační obec, 8 km od St. Blasien, 30 km od Titisee-Neustadt, 55 km od Donaueschingen. V obci: obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, restaurace, konzerty, krytý bazén, sauna, léčebné kúry. Další možnosti nákupu, 3 km. Výletní možnosti do Švýcarska, Elsasska a k různým známým rekreačním obcím ve Schwarzwaldu.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání, 12 km od obce. Bazén vyhřívaný. Tenis (4x venkovní kurt, 3x krytý kurt). Minigolf. Turistické cesty. Dětské hřiště. Přírodní sportovní centrum s lanovkami, střelnicí, obří houpačkou a možností šplhání.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:33
Mapa stránek ...