Ubytování v Německu, Baiersbronn (Černý les - Schwarzwald) v apartmánu 'Freyenhöfe'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Freyenhöfe, Baiersbronn
★★★★

Německo, Černý les - Schwarzwald, Baiersbronn

Německo, Černý les - Schwarzwald, Baiersbronn
Číslo objektu: DE7292.200.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de7292_200_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.321,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 62 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s kabelová TV (plochá obrazovka), rádio a CD. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený, otevřený pokoj s 1x dvoulůžko. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Tonbach 2 km od Baiersbronn: Bytový dům 'Freyenhöfe'. Na kraji obce, 250 m od centra, klidná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Dětské hřiště (houpačka). V domě: společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, ústřední topení, pračka (ekstra), sušička (společné, extra). Donáška pečiva na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, restaurace 500 m, autobusová zastávka 250 m, nádraží 'Baiersbronn' 2 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 12 km. Golfové hřiště (18 jamek) 12 km, tenis 2 km, minigolf 250 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m, běžkařské stopy 2 km. Turistické cesty od domu. Tento rekreační dům s 5 byty se nachází na vyvýšenině s výhledem do údolí Baiersbronner-Tal na les. Na přání vypracování individuálního zdravotního a posilovacího programu majitelkou domu, která se stará o hosty ve známém Gourmet/Tempel 'Traube Tonbach'.
Rezervace
Ubytování v Německu, Baiersbronn:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 534 - 790 m n.m.
Známá, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, 10 km od Freudenstadt, 50 km od Baden Baden, 90 km od Stuttgart. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, pamětihodnosti, sauna, solárium, léčebné kúry. S Konus kartou, kterou obdržíte při zaplacení rekreačního poplatku, můžete zdarma použít všechny autobusy a vlaky veřejné dopravy Schwarzwald.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek, Freudenstadt 10x dalši golfové hřiště v okruhu 30 - 70 km. Minigolf. Rajtování 10 km. Paragliding. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Europa Park Rust' 94 km.
informace pro zimní ubytování
8x vleky. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala, metaná.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:04
Mapa stránek ...