Ubytování v Německu, Bad Saarow (Brandenbursko) v apartmánu 'Schlosspark Bad Saarow'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 10). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Schlosspark Bad Saarow, Bad Saarow
★★★★

Německo, Brandenbursko, Bad Saarow

Německo, Brandenbursko, Bad Saarow
Číslo objektu: DE9007.100.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de9007_100_5/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.448,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 88 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC, vířivou vanou. V podkroví: zkosená, otevřená galerie s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. E-topení. Terasa 28 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sauna, vysoká stolička pro děti (extra), dřevo (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Elektrické topení. Koupelna s vířivou vanou a podlahovým vytápěním. Otevřená galerie bez závěsů. Maximální obsazenost: 4 dospělí a 2 děti.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní rekreační středisko 'Schlosspark Bad Saarow'. Na kraji obce, 4 km od centra Bad Saarow, klidná, slunná poloha, přímo u jezera. Společné: dětské hřiště (pískoviště). V rekreačním zařízení: recepce, Wireless LAN [WLAN], půjčovna jízdních kol. Parkovací místo (omezený počet míst) u domu. Supermarket 800 m, restaurace 4 km, nádraží 'Bad Saarow' 3 km, termální bazén 3 km. Golfové hřiště 12 km.
Rezervace
Ubytování v Německu, Bad Saarow:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Kouzelné termální lázně přímo u jezera, 65 km jiho-východně od Berlin, 80 km od Potsdam. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, wellness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Doprava letadlem: letiště Berlin (TXL), 71 km. Město Bad Saarow je charakteristické jezerem Scharmützel, nazývané také 'Märkische Meer' a harmonicky se vyvinulo kolem tohoto jezera. Možnost různých druhů vodních sportů a lodních výletů. K dispozici je také dobře vybavené golfové hřiště, jízda na koni a tenisové zařízení, stejně jako široká nabídka turistických a cyklistických tras.
informace pro letní ubytování
Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Plachtění, surfování, škola plachtění, veslování. Tenis, golfové hřiště 63 jamek. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.6.2019 14:51
Mapa stránek ...