Ubytování v Německu, Immenstaad (Bodamské jezero) v apartmánu 'Ferienwohnpark Immenstaad'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Ferienwohnpark Immenstaad, Immenstaad
★★★

Německo, Bodamské jezero, Immenstaad

Německo, Bodamské jezero, Immenstaad
Číslo objektu: DE7997.230.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de7997_230_3/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 11.010,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 40 m2. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm), TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Koupelna nebo sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rozsáhl rekreační středisko 'Ferienwohnpark Immenstaad'. Na kraji obce, 2 km od centra, 800 m od jezera. Společné: dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, ústřední topení, pračka (ekstra), sušička (společné, extra). Centrální parkoviště. Supermarket 100 m, restaurace, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Friedrichshafen' 7 km, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km, pláž ke koupání 4 km. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. V rekreačním parku není možný automobilový provoz, sběrná parkoviště na kraji zařízení. Park sestává z vícepatrových apartmámových domů a dřevěných rekreačních domů, zařízeno podle vkusu majitele, vlastní zelená plocha. V měsících červenec/srpen jsou pořádány zábavné programy pro děti zdarma (společně s osadou Immenstaad).
Rezervace
Ubytování v Německu, Immenstaad:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá rekreační obec přímo u jezera, 10 km od Meersburg, 20 km od Ueberlingen, 30 km od Lindau. V obci: obchody, potraviny, restaurace, krytý bazén. Pro svoji centrální polohu na severním břehu Bodamského jezera nabízí Immenstaad výlety k ostrovům Mainau a Reichenau, k vodopádu Schaffhausen, do Konstance a Revensburgu, nebo do sousedního Švýcarska.
informace pro letní ubytování
Pláž. Aquapark 'Aquastaad'. Plachtění, surfování, škola plachtění, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 20:11
Mapa stránek ...