Ubytování v Německu, Arrach (Bavorský les) v apartmánu 'Am Hohen Bogen'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 15). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Am Hohen Bogen, Arrach
★★★

Německo, Bavorský les, Arrach

Německo, Bavorský les, Arrach
Číslo objektu: DE8491.100.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de8491_100_4/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.349,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Společné: terasa (v každém domě 2 byty v přízemí, ideální pro spřátelené rodiny).
Informace o domě (rezidenci)
Vhodné pro rodiny a rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Am Hohen Bogen'. Ve čtvrti Kummersdorf, na kraji obce, 3 km od centra Arrach, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 100 m od jezera. Společné: louka k odpočinku. Ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, kuželková dráha (extra), pračka (ekstra), sušička (společné, extra). Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Centrální parkoviště. Supermarket 2 km, nádraží 'Arrach' 4 km, koupaliště 10 km, krytý bazén 10 km, jezero ke koupání 'Arracher Seepark' 3 km. Golfové hřiště (9 jamek) 6 km, tenis 10 km, jízdárna 100 m. Atrakce v blízkosti: Bayerwald-Tierpark Lohberg 15 km, Spielbank Bad Kötzting, Hochseilpark Lam, Fun-Park Neukirchen, Tiergarten Straubing, Pullman-City. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Eck 6 km, Am Hohen Bogen 7 km, Arber 20 km. Známá jezera v okolí: Freizeitsee (Schwimmen) 100 m. Turistické oblasti Arberregion. Pozor prosím: auto doporučeno. Rybaření povoleno (nutné povolení) (extra). Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Turistické trasy z parku. Koupání, plavby na lodi, rybaření 500 m. Rekreační park sestává z více 2-patrových domů. Všechny mají k využívání společný trávník a hřiště. Byty jsou zařízeny různě, podle momentálního vkusu majitele. Na požádání donáška novin.>.
Rezervace
Ubytování v Německu, Arrach:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 520 - 1.134 m n.m.
Útulná rekreační obec, na severu regionu, 30 km od Cham, 90 km od Regensburg, 105 km od Passau. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, restaurace, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, 5 - 20 km. Další možnosti nákupu, 13 km. Výletní možnosti do Deggendorf a Straubing, stejně jako do Zwiesel, Regen a Grafenau.
informace pro letní ubytování
Park na jezeře Arrach: rekreační zařízení s jezerem ke koupání, sporty a hřiště s atrakcemi. Aquapark 'Aquacur Kötzting', 13 km. Kánoe. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Lam 6 km. Letní sáňkařská dráha, délka 750 m, Neukirchen 11 km. 95 km turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Zábavní park 'Churpfalz Park' 35 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 06:43
Mapa stránek ...