Ubytování v Německu, Ostseebad Prerow (Baltské moře) v apartmánu 'Kormoran'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Kormoran, Ostseebad Prerow
★★★

Německo, Baltské moře, Ostseebad Prerow

Německo, Baltské moře, Ostseebad Prerow
Číslo objektu: DE9060.200.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de9060_200_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.972,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 54 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/WC, WC zvlášť. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní rekreační středisko 'Kormoran'. Na kraji obce, 1.5 km od centra Prerow, přímo u lesa, 1 km od moře, 1 km plaz. Společné: zahrada. Gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, písečná pláž 'Nordstrand' 1 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Severní pláž 1 km. Rekreační zařízení leží na kraji lesa a sestává z několika apartmánových domů (částečné domy s doškovými střechami), každý s osmi byty, ke každému bytu patří zvláštní místnost pro odstavení kol v přízemína kola v přízemí. Dětská vysoká židle (předem objednat) EUR 3.00/den.
Rezervace
Ubytování v Německu, Ostseebad Prerow:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Prerov leží na poloostrově Fischland-Darss v rostlé krajině na baltském pobřeží. Kilometrové písčité pláže na severním a západním pobřeží jsou v Německu ojedinělé (úseky pro nudisty a psy). Zážitkem je vidět tažení jeřábů, až 60.000 se těchto ptáků shromažďuje o podzimních večerech v říjnu - neobyčejný přírodní zážitek. Známá rekreační obec přímo u moře, 22 km od Barth, 40 km od Ribnitz-Damgarten, 60 km od Stralsund. V obci: supermarket, obchody, pošta, banka, pamětihodnosti, sauna.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 5 km, šířka do 100 m, plážové zařízení, vhodné pro děti. Tenis. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:35
Mapa stránek ...