Ubytování v Německu, Kappeln (Baltské moře) v apartmánu 'Kappeln'. Toto ubytování je pro 24 osob, k dispozici je 10 pokojů z toho je 9 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu Kappeln, Kappeln
★★★★★

Německo, Baltské moře, Kappeln

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Německo, Baltské moře, Kappeln
Číslo objektu: DE2340.613.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de2340_613_1/
Ubytování pro 24 osob, k dispozici je 10 pokojů z toho je 9 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 40.825,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
This well-furnished Skanlux holiday cottage offers absolutely all the leisure and recreational activities that your heart may desire. The house is also suited for birthday parties, weddings and business events. And if you travel more 24 people you can rent one of the neighbouring houses that are also spacious and well-dimensioned with many bedrooms.The house has an impressive swimming pool room which is provided with a swimming pool with a counter-current system and water slide, a sauna, a bathroom and a large whirlpool seating 4-6 people.In the activity room you can relax at the bar while others play billiards at the pool table. You can also watch a film or challenge each other at table tennis, darts and table football while others try the various electronic games on the PlayStation4.The house is very spacious and well-dimensioned and built around 3 distinct bedroom sections. Each section has its own bathroom and there is also a bathroom at the pool room.The living room/dining room is tastefully furnished with stereo set with CD player, flat screen TV, sofa section and wood-burning stove. The large kitchen has 2 ceramic cookers, 2 separate ovens, 2 fridges, 2 coffee makers and 2 dish washers.There are 9 bedrooms and 2 very spacious mezzanines, all with box springs.Outside you will find sandpit, swings and a trampoline (usage at own risk/insurance). Large, open terrace for sunbathing as well as a covered with grill for a cosy evening with barbecue.The house is part of a series with identical houses and the furnishings may therefore vary.Due to the size of the house the price for final cleaning deviates from the listed prices. Payment for consumption, cleaning and deposit must be in cash to the landlord at the house. Please note: No arrival/departure on Saturdays in seasons E.***The area is under construction and you may experience occasional building genes*** No letting to youth groups.1 living room: Wood-burning stove, stereo set with CD player, DVD player, TV, satellite dish, high chair9 bedroom: (1DB)+(1DB)+(1DB)+(2S)+(2S)+(2S)+(2S)+(2S)+(2S), cot1 mezzanine: (6E)kitchen area: Electric cooker, fridge, freezer 200 - 249 l., microwave oven, cooker hood, coffee maker, dish washer, washing machine, dryerBath/WC: WC, wash basin, shower cubicle, underfloor heating, sauna3xBath/WC: WC, wash basin, shower cubicle, underfloor heatingactivities: Table tennis, billiards, table football, dartsand: Terrace, covered terrace, whirlpool and swimming pool, gas fyrnace, garden grill, natural plot, modern furnishings, holiday home area, non-smoking houseDeposit: EUR 600
Informace o domě (rezidenci)
Dům 'Kappeln'. 950 m od moře. Společné: bazén (nezapuštěný) (01.01.-31.12.). Gril. V domě: s TV, sauna, wellness, stolní tenis, biliár, pračka, sušička. Potraviny 5 km, restaurace 5 km. Dětské hřiště X m.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.11.2019 07:15
Mapa stránek ...