Ubytování v Německu, Gelting (Baltské moře) v rekreačním domě 'Geltinger Bucht'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Geltinger Bucht, Gelting
★★★★

Německo, Baltské moře, Gelting

Německo, Baltské moře, Gelting
Číslo objektu: DE2342.609.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de2342_609_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.609,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
Smukt beliggende, komfortabelt sommerhus taet ved stranden og med udsigt over Geltinger Bucht. Huset er udstyret med panoramavinduer, traebeklaedte vaegge og skr?nende lofter i moderne dansk stil. Opholdsstuen indeholder bl.a. braendeovn, stereoanlaeg med cd-afspiller og tv med parabolantenne. Saunaen er et dejligt sted at runde dagen af, hvis I har vaeret fysisk aktive i den friske havluft. Her er plads til 4 personer. 1 vaerelse har dobbeltseng og 1 vaerelse rummer 2 enkeltsenge. Fra stuen er der direkte adgang til den delvist overdaekkede terrasse. Omr?det byder p? mange attraktioner.Det naerliggende Geltinger Birk er et naturreservat med sk?nne, varierede landskaber. Her og andre steder i omegnen af Wackerballig findes perfekte muligheder for spaendende cykel- og vandreture.1 living room: 26 m2, wood-burning stove, stereo set with CD player, DVD player, free wireless internet, TV, satellite dish, high chair2 bedroom: (1DB)+(2S), cotkitchen: Electric cooker, fridge w/freezer compartment, cooker hood, coffee maker, dish washer, washing machineBath/WC: WC, wash basin, shower cubicle, underfloor heating, saunaand: Terrace, covered terrace, central heating, garden grill, natural plot 366 m2, modern furnishings, view over water, non-smoking house
Informace o domě (rezidenci)
Dům 'Geltinger Bucht'. 100 m od moře. Společné: zahradní nábytek, gril. V domě: s TV, Wireless LAN [WLAN], sauna, pračka. Potraviny 2 km, restaurace 150 m.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 03:32
Mapa stránek ...